Nejlepší půjčka na trhu


Obecné informace

Proč si sjednat půjčku právě u nás?

Která půjčka je ta nejvýhodnější? Ta od banky či od nebankovní společnosti? U které půjčky zaplatíte nejnižší úrok a u které se vyhnete co možná nejvíce poplatkům? A jak zjistíte, kdo Vám půjčí nejvíce, když nemůžete doložit své příjmy nebo třeba ručit nemovitostí? Tak tahle a spousta dalších otázek jistě napadly snad každého, kdo kdy uvažoval o nějakém spotřebitelském úvěru. Zažádat o půjčku online je dnes již běžnou praxí a to nejen v nebankovním sektoru. 
Obzvlášť v případě menších spotřebitelských úvěrů od 1000 Kč do 50 000 Kč se často dá vše zařídit bez zdlouhavého ověřování, dokazování a hlavně bez nutnosti někam chodit. Peníze můžete mít již během několika dnů, přičemž záleží především na tom, jak rychle spolupracujete a plníte požadavky poskytovatele půjčky.

Nebankovní půjčky

Získat nebankovní půjčku býva oproti půjčce bankovní výrazně jednodušší a rychlejší. Celá řada společností nabízí půjčení peněz takřka okamžitě nebo během několika málo dní od podání žádosti. Většina nebankovních institucí poskytuje půjčky bez nutnosti ručit majetkem, to je ale vykoupeno vyššími úroky, než které můžete dostat u půjčky v bance. Kvůli nebankovní půjčce nebudete muset ani nikam chodit, peníze se dají půjčit jednoduše a pohodlně přes internet. Obvykle to probíhá tak, že si vyberete tu půjčku, která Vám nejlépe vyhovuje ať už dobou splatnosti, půjčenou částkou či výší úroku, a podáte online předběžnou žádost. Během několika dnů (ale často i během několika hodin – čas si můžete většinou zvolit sami) se s Vámi spojí zástupce nebankovní společnosti a vyřídí s Vámi vše potřebné, případně Vám poradí a zodpoví Vaše otázky. 

Bankovní půjčky

Ani získání bankovní půjčky nemusí být složitý a zdlouhavý proces. Mnohdy to není o nic složitější než získat půjčku od nebankovní instituce. Vždy záleží především na výši částky, kterou si chcete půjčit. Dávno už ale není pravidlem, že byste pro bankovní půjčku museli vždy do banky. Spousta bank nabízí výhodné spotřebitelské úvěry (účelové i bezúčelové), které můžete získat jednoduše přes internet a bez zdlouhavého čekání. Podmínky pro získání půjčky si můžete snadno porovnat a rychle se zorientovat v tom, která půjčka je ve Vaší situaci ta nejvhodnější a nejdostupnější. Pokud již jste klientem banky, od které si chcete peníze půjčit, často můžete mít peníze na svém účtu velmi rychle a výhodněji než od jiných společností.

Zprostředkovatel spotřebitelského úvěru

Pokud má být uzavření smlouvy, kterou se sjednává spotřebitelský úvěr zprostředkováno osobou odlišnou od věřitele, která v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání za odměnu nabízí spotřebiteli možnost uzavřít smlouvu, ve které se sjednává spotřebitelský úvěr, s věřitelem nebo mu pomáhá tuto smlouvu uzavřít nebo ji jménem věřitele uzavírá, musí za tímto účelem uzavřít se spotřebitelem písemnou smlouvu, ve které se sjednává zprostředkování spotřebitelského úvěru. Tato smlouva musí obsahovat informaci o právu spotřebitele na odstoupení od této smlouvy a má-li odměnu zprostředkovatele platit spotřebitel, musí být odměna v této smlouvě dohodnuta. Zprostředkovatel je povinen v reklamě a dokumentaci určené pro spotřebitele uvádět rozsah svých oprávnění, zejména, že vykonává zprostředkovatelskou činnost výhradně pro jednoho nebo více věřitelů nebo že tuto činnost nevykonává pro žádného věřitele.

Potřebujete poradit? Jsme Vám k dispozici

Po-Pá od 8:00-19:00